Kategorie blog
Monolith - czyli wymarzony stelaż bez konieczności remontu


Jeden z naszych ulubionych, nowoczesnych rozwiązań łazienkowych, który z dużą łatwością zdobył uznanie Klientów to właśnie Geberit Monolith, moduł sanitarny. Łączy funkcjonalność z elegancją a na dodatek posiada nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Perfekcyjnie dopasowany wystrój

Dzięki swojej unikalnej budowie, wykonaniu frontowego panelu z eleganckiego bezpiecznego szkła oraz bocznej obudowy ze szczotkowanego aluminium moduł Geberit Monolith idealnie pasuje do każdej łazienki. W większości przypadków może być podłączony do istniejącej instalacji wodnej i kanalizacyjnej bez zbędnych przeróbek budowlanych. Prace montażowe mogą być wykonane, przy minimalnym nakładzie pracy. Montaż z reguły nie wymaga żadnych wstępnych prac konstrukcyjnych. Jest to duże ułatwienie zarówno w nowym budownictwie, jak i podczas renowacji. Ponadto dostępne są dwie wysokości modułów sanitarnych Geberit Monolith do WC, zatem możliwości zastosowań są niemal nieograniczone. W skrócie: Dokładnie przemyślane moduły sanitarne oferują znacznie więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dodatkowo moduł jest niezwykle łatwy w serwisowaniu, ponieważ wszystkie części są łatwo dostępne.

Światło orientacyjne

Podświetlenie LED w jednym z siedmiu kolorów włącza się automatycznie, kiedy użytkownik zbliża się do modułu sanitarnego Geberit Monolith Plus. Zapewnia to dobrą orientację i przyjemny klimat w pomieszczeniu. Dodatkowo kolor podświetlenia jak i jego intensywność można zaprogramować, w sposób najlepszy dla siebie. Przepiękne, eleganckie przyciski piezoelektryczne Soft-Touch zapewniają również ciche spłukiwanie, co staje się dla użytkowników coraz częściej wymagane.

Odsysanie zanieczyszczonego powietrza

W systemie odsysania zanieczyszczonego powietrza wykorzystano technologię porowatego filtra ceramicznego – bardzo skuteczną metodę usuwania nieprzyjemnych zapachów. Porowaty filtr ceramiczny można łatwo wymienić i jest wyjątkowo trwały (działa ponad sześć lat). Dodatkowo system posiada cichy wentylator co również góruje nad pozostałymi rozwiązaniami.

Kolory radości

Nieważne, który kolor szklanego frontowego panelu modułu sanitarnego Geberit Monolith wybierzesz: WC będzie zawsze wyglądać bardzo elegancko. Frontowe panele ze szkła w kolorze białym, czarnym, umbra lub sand są ponadczasowe i idealnie wkomponowują się w każde wnętrze.

Prosta instalacja!Stelaż Geberit Monolith -> KUP W NASZYM SKLEPIE!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl