Kategorie blog
Nowa kolekcja mebli łazienkowych firmy Elita - nowoczesność w najwyższym wydaniu.


Smukłe linie, wyraźne krawędzie i nieprzeciętne detale nowej kolekcji mebli łazienkowych  firmy Elita umożliwiają kształtowanie łazienki indywidualnej, przeznaczonej do każdego wnętrza.

Każda z kolekcji wyróżnia się inną cechą-: kolekcja Lofty postawiła na praktyczne rozwiązania, kolekcja Futuris na elegancję, a  Look  na przestronność, która jest niezwykle pomocna przy urządzaniu łazienki.

Łazienka dla  dużej rodziny

Szukając idealnych, rodzinnych mebli łazienkowych  powinniśmy postawić na kolekcję Loft. To szafki stworzone z myślą o rodzinie, czego dowodem są jej najważniejsze funkcje: kosz cargo- posiadający wytrzymałe prowadnice i potrafiący udźwignąć aż do 20 kg. Służyć on może jako kosz na pranie, bowiem  jest idealnie zabudowany, dzięki czemu nie mamy problemu z  nerwowym chowaniem go przed przyjściem gości. Metalowe boki szuflad z systemem soft-close, zapewnią nam ciche i łagodne zamykanie, dzięki czemu nikt z domowników nie ma do nas żalu o budzenie go w środku nocy.  Lakierowane powierzchnie szafek, pozwala nam natomiast na szybkie i łatwe czyszczenie oraz ochronę przed wilgocią.Wyjątkowy design – kolekcja Futuris

Przepiękne czarne ,metalowe uchwyty i nogi, idealne dla tego modelu, poza walorami praktycznymi tworzą również rodzaj estetycznej i stylowej pracy. To wszystko w połączeniu z białymi, lakierowanymi na wysoki połysk meblami tworzy w łazience wyjątkową elegancję. Front i korpus wykonany jest z płyty 16 mm laminowanej co daje gwarancje trwałości, ponieważ  są one  skutecznymi izolatorami o dużej tolerancji na zmiany temperatury.
Look- możliwość konfiguracji

Proste linie, wyrazisty kształt, estetyka wykonania tak można podsumować kolekcje Look, nazwaną przez producenta: „piękno bez nadmiaru”. Projektanci kierowali się bowiem zasadą, że przestrzeń należy wykorzystać w każdym milimetrze i urządzać ją z gustem. Ważna jest również możliwość komponowania mebli dla  stworzenia swojego indywidualnego, niepowtarzalnego efektu. W tej kolekcji są tak rozbudowane możliwości, że zadowoli ona zarówno użytkowników małych łazienek w bloku oraz dużych pomieszczeń SPA, przeznaczonych dla całej rodziny.Przewaga nad innymi

Wszystkie drzwiczki wyposażone są w system Soft Close inaczej zwany cichym samodomykiem, który spowalnia ich zamykanie i dociąga do pozycji całkowicie zamkniętej. Dzięki temu meble się nie niszczą i służą  nam przez wiele lat.

Dodatkowo Klient otrzymuje złożony, gotowy do użytku projekt, co eliminuje niedogodności związane ze składaniem mebli. Firma Elita udziela również 24  miesięcznej gwarancji na wyroby i umywalki.

 

Źródło: elita.pl


Meble firmy ELITE -> KUP W NASZYM SKLEPIE!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl