Kategorie blog
5 największych trendów na 2019 roku

 5 największych TRENDÓW na 2019 roku

  1. Marmur i drewno

Podobnie jak w 2018r. ponadczasowy, elegancki marmur będzie królował w naszych łazienkach.  Gładka powierzchnia marmuru, najlepiej o jasnym kolorze doskonale odnajduje się w swojej roli, nadając  łazience wrażenie świetlistości i czystości. Najbardziej pożądane są odcienie ciepłego beżu i brązu. Łazienka z marmuru  doskonale czuje się w towarzystwie drewna, który kolejny rok jest dominującym kolorem w łazienkach. To pewnie dlatego, że ociepla wnętrze i daje gwarancje długoletniej elegancji. Dodatkowo  przełamuje chłód ceramiki, nadaje lekkości oraz sprawia, że każdy z nas czuje się w niej przyjemnie. Co ważne, odcieni drewna  jest tak wiele, że praktycznie każdy projekt staje się indywidualny i  oryginalny, a na tym nam przecież zależy.

  1. Rybia łuska i plaster miodu czyli struktura płytek

Płytki w kształcie rybiej łuski  nierozerwalnie kojarzą się z wodą, podmorskim światem oraz nadmorskimi kurortami. Ich oryginalny, zaokrąglony kształt  wyróżnia się na tle typowych kwadratowych i prostokątnych płytek, tworząc kreatywną kombinacje. Bardzo dobrze sprawdza się połączenie surowych kolorów płytek z geometrycznymi motywami, gdyż daje to efekt minimalistyczny i przytulny zarazem.

Płytki heksagonalne, czyli w kształcie sześciokątów, z których można wykonać okładziny naśladujące plaster miodu lub wzory trójwymiarowe, to w tej chwili najmodniejsze rozwiązanie w wykańczaniu wnętrz. Dzięki heksagonom, zwłaszcza małych formatów, możemy układać  dowolne wzory, np. arabeski, koronki, które są bardzo atrakcyjne. Płytki o większej liczbie krawędzi pozwalają lepiej oddać zawiłości niektórych wzorów.
  1. Złoto i miedź jako dodatek

Najmodniejsze są te dodatki, które przyjmują mniej dominującą formę na przykład: umywalki czy armatury łazienkowej. Pomagają zbudować we wnętrzu wytworny i przytulny klimat, kojarzą się z klasą i wyczuciem gustu.  Dodatkowo  stworzenie wymarzonej aranżacji ułatwiają nam projektanci, którzy uwielbiają stosować  akcenty  złota lub miedzi już nie tylko w łazience ale także w całym domu.
  1. Czarne akcenty

Czarna armatura łazienkowa staje się jednym z modniejszych trendów łazienkowych. Do niedawna ekskluzywne czarne baterie ze względu na wysoką cenę były dostępne dla nielicznych. Teraz prawie każdy dostawca ma w swojej ofercie produkty w tym odcieniu, różniące się tylko kształtem czy funkcją.  Bardzo modne są również same elementy w tym odcieniu- płytki, lampy czy wybrany kolor ściany.  Jest to idealna propozycja dla dynamicznych osób, które nie boją się stawiać w łazience na mocne akcenty a jednocześnie cenią sobie elegancje.
  1. Technologia również w łazience

Nikogo już nie dziwi informacja o zamontowaniu radia czy telewizora w łazience. Miejsce to traktowane jest  przez nas jako domowe SPA w którym chcemy się zrelaksować i odpocząć. Modele telewizorów nadające się do łazienki to odbiorniki, w których zastosowano nowoczesne technologie. Systemy te  gwarantują nam  bezawaryjną pracę w tym  wilgotnym i mokrym pomieszczeniu.  Technologia o nazwie „Anti-Fog system ułatwia odprowadzanie pary wodnej z ekranu urządzenia. 

Radio w łazience posiada  możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń takich jak smartphony, dzięki czemu możemy odprężać się przy swoim ulubionych, muzycznych dźwiękach.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl