Kategorie blog
Brodziki z konglomeratu - trwałość na lata

Brodziki z konglomeratu - trwałość na lata

Na początku wyjaśnijmy czym jest materiał konglomeratowy.  Został on stworzony na bazie szlachetnych składników mineralnych- rozdrobnionych skał dolomitowych w połączeniu z żywicami wysokiej czystości. Pewnie niewiele więcej  wyjaśniliśmy a więc od razu przechodzimy do konkretów i odpowiedzi na pytanie: dlaczego właśnie te brodziki zyskały największą sympatię wśród klientów.

1.Struktura 

Struktura kamienia zapewnia bezpieczeństwo i cechuje się wysoką klasą antypoślizgowości (wg niemieckiej normy DIN 51097,). Dodatkowo sprawia, że brodzik jest wysoce odporny na zarysowania, pęknięcia czy wyszczerbienia.


2. Możliwość docinania na wymiar

Szeroki wachlarz modeli idealnie sprawdza się w różnych przestrzeniach kąpielowych.  Wybranie swojego wariantu pozwala nam na uzyskanie rozwiązania idealnego dla swoich przestrzeni- dużej rodzinnej czy tej dla singla, gdzie ważny jest każdy wolny metr.

 3. Możliwość zastosowanie płaskiego syfonu w stalowej osłonie

Brodziki z nowej kolekcji (np. Terran firmy Roca) oferowane są wraz z płaskim syfonem, który cechuje się wysoką przepustowością wody (ok. 0,6l/s.). Dzięki temu brodzik doskonale sprawdzi się w połączeniu z każdej wielkości deszczownicą odprowadzając bez problemu całą wodę. Stalowa, elegancka osłona syfonu dopełnia całości podnosząc wartość elastyczną rozwiązania.

4. Idealne rozwiązanie dla starszych i dzieci

Ultrapłaski brodzik jest przystosowany nie tylko do standardowego montażu, ale może być również montowany na równi z poziomem podłogi. Zastosowanie dużego formatu brodzika daje możliwość jednoczesnej kąpieli kilku osobom razem- na przykład matki z dzieckiem czy asystowania osoby z ograniczoną sprawnością ruchową.

5. Łatwość w utrzymaniu czystości

Brodziki wykonane z konglomeratu mają powierzchnię idealnie gładką i płaską, są jest bardzo ważne przy utrzymaniu czystości. Ich zaletą jest duża wytrzymałość i stabilność. Jest odporny na plamy i promienie UV, dzięki czemu stanowi rozwiązania na lata.FOTO: roca.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl