Kategorie blog
Ekonomia i design. Klasyczny wpust w nowej odsłonie.

W nowoczesnej łazience stosuje się nowoczesne rozwiązania – jednym z nich jest wygodna, funkcjonalna i modna kabina prysznicowa bez brodzika. Takie rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników, zwłaszcza, że kąpiel w formie natrysku jest szybsza, zdrowsza, bardziej ekonomiczna i ekologiczna.

Trafione w punkt.

Jeśli chcemy zainstalować w łazience wpust punktowy a grubość stropu jest na tyle niewielka, że nie pozwala na zamontowanie przeciętnego odpływu podłogowego, z pomocą przychodzi nowy wpust łazienkowy Ultraflat 54 . Liczba w nazwie oznacza wysokość korpusu bez nasadki. Całkowita wysokość zabudowy wpustu wynosi tylko 63 mm. Nowe wpusty podłogowe stworzone zostały do użytku w nowo budowanych obiektach oraz do stosowania przy remontach w już istniejących budynkach. Dzięki kompaktowej konstrukcji nadają się szczególnie do natrysków bezprogowych. Posiadają boczny odpływ, wyjmowany syfon montowany w nasadce oraz, w zależności od modelu, dołączoną do kompletu lub już fabrycznie zamontowaną matę. W ten sposób możliwe jest wykonanie uszczelnień alternatywnych przy spełnieniu najwyższych wymagań klasy wodoszczelności W3 według DIN 18534-1, dzięki czemu wpust Ultraflat jest odpowiedni również do zabudowy w obiektach przemysłowych. Mimo niewielkiej wysokości zabudowy wpust jest w pełni funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.Ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami w łazienkach z podgrzewaniem podłogowym

Wpust łazienkowy Ultraflat może zostać opcjonalnie wyposażony w syfon Megastop chroniący przed nieprzyjemnymi zapachami, które powstają wskutek wysychania wpustów. Problem ten dotyczy najczęściej rzadko używanych łazienek, np. przeznaczonych dla gości oraz łazienek z ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo, w połączeniu z kratką Design z systemem Lock&Lift, syfon Megastop stanowi dodatkową ochronę przed przepływem zwrotnym do 0,1 bara.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl