Kontakt

Armatura Kozłowski 
Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

ul. Klemczaka 7, 63-700 Krotoszyn
Kontakt telefoniczny / Fax: 62 722 60 06 / 722 60 07
Kontakt mailowy: sklep24@armatura24.pl
NIP: 6211803874

Internet:
www.armatura24.pl
www.armatura-kozlowski.pl
Facebook 

Nasze salony sprzedaży




 

Centrala - oddział Krotoszyn

ul. Klemczaka 7
63-700 Krotoszyn
tel. 62 722 60 06,
fax. 722 60 07
e-mail: biuro@armatura24.pl

Godziny Otwarcia :
pon-pt 7:00 - 17:00
Sob. 7:00-13:00

Oddział Ostrów Wlkp.

ul. Radłowska 4
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 62 592 58 10,
592 58 11
e-mail: ostrow@armatura24.pl

Godziny Otwarcia :
pon-pt 7:00 - 17:00
Sob. 7:00-13:00

Oddział Kalisz

ul. Wrocławska 67-69
62-800 Kalisz
tel. +48 513 081 273  
e-mail: kalisz@armatura24.pl

Godziny Otwarcia :
pon-pt 7:00 - 17:00
Sob. 7:00-13:00

Oddział Jarocin

ul. Wrocławska 112
63-200 Jarocin
tel. 62 747 77 88
e-mail: jarocin@armatura24.pl

Godziny Otwarcia :
pon-pt 7:00 - 17:00
Sob. 7:00-13:00

Oddział Leszno

ul. Mikołaja Kopernika 23
64-100 Leszno
tel. 65 528 75 54,
528 85 54
e-mail: leszno@armatura24.pl

Godziny Otwarcia :
pon-pt 8:00 - 16:00

Oddział Konin

ul. Zakładowa 10
62-510 Konin
tel. 63 220 24 06,
fax. 63 220 24 07
e-mail: konin@armatura24.pl

Godziny Otwarcia :
pon-pt 8:00 - 17:00

Oddział Poznań

ul. Kościelna 3
62-081 Przeźmierowo
tel. 61 652 50 10
e-mail: poznan@armatura24.pl

Godziny Otwarcia :
pon-pt 8:00 - 16:00

Oddział Turek

ul. Dąbrowskiego 3
62-700 Turek
tel. 533 428 240
e-mail: turek@armatura24.pl

Godziny Otwarcia :
pon-pt 8:00 - 16:00

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl