SALUS BTRP230-9010 Przewodowy, podtynkowy, regulator doramkowy - tygodniowy
  • -35%
Kod produktu: 615122912
Producent: SALUS
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Wysyłamy: Zapytaj o dostępność
Cena:
ilość
szt.
Karta produktu
info icon
Opis produktu
Podtynkowy regulator pokojowy do montażu w ramce 55x55 mm dedykowany do kontroli ogrzewania/chłodzenia płaszczyznowego, charakteryzującego się dużą bezwładnością cieplną. Podłącza się go do przewodowej listwy sterującej. Posiada funkcję tworzenia własnych harmonogramów. Może sterować regulatorami dobowymi - za pośrednictwem listwy sterującej wysyła do nich sygnał NSB (nocnego obniżenia temperatury) i przełącza je na temperaturę ekonomiczną. Wówczas harmonogram czasowy jest wspólny dla wszystkich regulatorów (wg regulatora tygodniowego), natomiast temperatury ustawia się indywidualnie na każdym regulatorze.
Cechy produktu:
- bezgłośna praca (TRIAC)
- posiada algorytm sterujący PWM
- ochrona zaworów termostatycznych przed zastaniem (VP)
- posiada wejście na dodatkowy czujnik temperatury
- posiada tryb ochrony przed zamarzaniem
- montaż w puszce fi 60 mm
Dane techniczne:
- Zasilanie 230V AC 50 Hz
- Max obciążenie 0.5 A
- Sygnał wyjściowy 230V AC 50 Hz
- Zakres regulacji temperatury 5 - 35C
- Dokładność wskazania temp. 0.5C
- Algorytm sterujący PWM
- Histereza: 0.25°C lub 0.5°C